Parapety dobrane pod kolor okien - dąb naturalny i dąb bielony

 


Parapety dobrane pod kolor okien - dąb naturalny i dąb bielony


Kolor drewna ma ogromne znaczenie w aranżacji wnętrz. Odpowiednio dobrane ze sobą odcienie elementów wyposażenia w kolorze drewna są podstawą wieloletniej satysfakcji. Bardzo często wybieranym kolorem jest dąb. Dąb pasuje do wielu stylów, zarówno klasycznych jak i nowoczesnych Występuje on w kilku odcieniach, ale najbardziej popularne to dąb naturalny i dąb bielony. Zarówno dąb naturalny jak i bielony tworzą we wnętrzach atmosferę ciepła i przytulności. Nic więc dziwnego, że te kolory często są na podłogach, meblach oraz stolarce drzwiowej i okiennej.


Dąb naturalny – szlachetny i ponadczasowy

Dąb naturalny wyraża przyjazny stosunek do środowiska. Jego ciepła barwa oraz piękna faktura układu słoi nada każdemu wnętrzu szlachetności, klasy i właściwej dla dębu doskonałej jakości. Naturalna tonacja dębu umożliwia aranżacje z wieloma materiałami i kolorami.


Dąb bielony – uniwersalny i kojący

Dąb bielony kojarzy się nierozłącznie z stylem skandynawskim. Dzięki jego jasnemu kolorowi pomieszczenia stają się dużo jaśniejsze, a przez to wydają się większe niż w rzeczywistości. Dąb bielony ma kojący charakter. Dobrze się prezentuje we wnętrzach w stylu naszych babć jak i w pomieszczeniach nowoczesnych.Jak dobrać kolor parapetu do okna w kolorze dębu naturalnego i bielonego?

Zalety dębu naturalnego i dębu bielonego są ostatnio szczególnie doceniane. Producenci stolarki okiennej sprzedają i montują coraz więcej okien w tych kolorach. Jak więc dobrać kolor parapetu do okna w kolorze dębu naturalnego i bielonego? Aby okno wyglądało dobrze należy dobrać do niego parapet w takim samym kolorze.

Mamy w swojej ofercie zarówno parapety w kolorze dębu naturalnego jak i parapety w kolorze dębu bielonego. Mamy również odpowiednie zakończenia i łączniki do tych parapetów – informuje  producent i właściciel największej w Krośnie hurtowni parapetów Deli - Łukasz Delimata. Hurtownia Deli prowadzi również sprzedaż detaliczną oraz świadczy usługi montażowe.

 
 

Dojazd od ulicy Podkarpackiej z drogi krajowej 28 od strony drogi w kierunku SANOK i od drogi w kierunku JASŁO.        → pobierz MAPĘ