DELI - o firmie

Hala produkcyjna firmy Deli w Krośnie


Największa hurtowania parapetów w Krośnie

Sprzedaż hurtowa i detaliczna. Doradztwo i montaż


 
Firma DELI powstała w 2007 roku w Krośnie. Została ona założona przez Bogumiłę i Łukasza Delimatów. W 2015 roku otworzyliśmy duży magazyn, który pozwala naszym klientom na zakup parapetów i obróbek od ręki.

Obecnie nasza firma, jest największą hurtownią parapetów w Krośnie.
 
           
 


Parapety zewnętrzne i wewnętrzne. Obróbki blacharskie

Specjalizujemy się w produkcji parapetów zewnętrznych i obróbek blacharskich. W ofercie posiadamy również parapety wewnętrzne z kamienia, drewna lub PCV.

Parapety i obróbki wykonujemy z blach stalowych powlekanych, aluminiowych i ocynkowanych. Stosujemy towar polskich producentów najwyższej jakości. Posiadamy park maszynowy pozwalający wykonać dowolny kształt i rozmiar parapetów lub obróbek.
 


Sprzedaż, montaż, fachowe doradztwo

Obszar naszego działania to Polska południowa oraz Słowacja i Węgry. Pracownicy naszej firmy posiadają wykształcenie budowlane jak i wieloletnie doświadczenie, które pomaga naszym klientom wybrać odpowiedni rodzaj materiału i sposobu wykonania.

Doradztwo i konsultacje szczególnie cenią sobie nasi nowi klienci polecając naszą firmę kolejnym kontrahentom co jest najlepszą reklamą firmy.

Zapewniamy klientom bezpłatny pomiar i konsultacje na budowie oraz transport towaru. Wykonujemy montaż parapetów i obróbek blacharskich u naszych klientów. Zlecenia realizujemy terminowo, udzielamy gwarancji na nasze wyroby i usługi.

Posiadamy potwierdzone uprawnienia budowlane.


Zapraszamy
Łukasz i Bogumiła Delimata

  Kontakty - działy w firmie

 
 
SEKRETARIAT 
 
 
 
 
ZAMÓWIENIA 
 
 
 
 
PRODUKCJA 
 
+ 48 502 133 613
  + 48 502 133 719
 
 
 
KSIĘGOWOŚĆ 
 
 
 
 
DZIAŁ TECHNICZNY - DORADZTWO i MONTAŻ  
 
 
 
 
WYCENY OFERTY 
 
 
 
 
WŁAŚCICIEL
 
 
 
 

Dojazd od ulicy Podkarpackiej z drogi krajowej 28 od strony drogi w kierunku SANOK i od drogi w kierunku JASŁO.        → pobierz MAPĘ